Mielieji,

Kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai.  Jūs galite labai padėti savo parapijai pervesdami jai 2% pajamų mokesčio sumos.  Ši parama jums nieko nekainuos, o prisidės prie mūsų parapijos namų remonto.

Formoje FR0512 Jums reikia įrašyti mūsų bažnyčios duomenis (pagal žemiau pateiktą pavyzdį puslapyje).

Šią paramą galima pervesti:

– elektroniniu būdu;

– arba užpildytą prašymo formą FR0512 galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;

– arba voką su užpildyta prašymo forma išsiųsti savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui.

Užpildytą formą įdėkite į voką, užklijuokite ir pasirašykite ant užklijuotos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko, nepažeidus parašo vientisumo. Nepamirškite ant voko nurodyti savo atgalinio adreso.

MŪSŲ REKVIZITAI:

Paramos gavėjo pavadinimas: