Categories: Skelbimai

Adventas parapijoje

I Advento sekmadienis (gruodžio 2 d.)
Visų Šv. Mišių metu bus šventinami kalėdaičiai – „plotkelės“, kurias tikintieji Kūčių vakarienei galės įsigyti parapijos raštinėje. Prieš sumą bažnyčioje, 11,30 val., Tomas Viluckas dalinsis įžvalgomis apie advento laiko prasmę. Po sumos koncertuos dūdų orkestras iš Panevėžio.

Advento šeštadieniais – vakaro Šv. Mišių metu bus uždegama advento vainiko žvakė.
Advento sekmadieniais – 8.00 val. „rarotinės“ Šv. Mišios, kurių metu giedamos Švč. M. Marijos valandos dėkojant už mūsų Išganytoją Jėzų Kristų.

II Advento sekmadienis (gruodžio 9 d.)
Gerumo ir artimo meilės sekmadienis – rinkliava bus skiriama vyskupijos ir parapijos Caritas veiklai paremti. Šventoriuje budės Maltos ordino pagalbos savanoriai ir dalinsimės maltiečių sriuba, paremti vienišus ir pagyvenusius žmonės. Per 8, 10 ir 12 val. Mišias homilijas sakys brolis Antanas Grabnickas OFM.

III Advento sekmadienis (gruodžio 16 d.)
Per 8, 10 ir 12 val. Mišias homilijas sakys Lietuvos katechetikos centro direktorius, monsinjoras, kun. edukologijos mokslų licenciatas Rimantas Gudlinkis.