Katechetinis susitikimas su br. Pijumi Eglinu OP

Per Gavėnią tęsiame susitikimų-katechezių ciklą „TIKĖJIMU IR GYVENIMU“. Po šv. Mišių bažnyčioje kovo 20 d., 18.00 val., br. teol. lic. Pijus Eglinas dėstys gerovės principus krikščioniui.

Katechetinis susitikimas su kun. Povilu Narijausku „Tavo gailestingumas yra beribis”

Susitikimų-katechezių ciklą „Tikėjimu ir gyvenimu“ įkvėpė šv. Popiežiaus Jono Pauliaus II enciklika „Fides et ratio“, kurioje tikėjimas ir protas prilyginami dviems sparnams, pakeliantiems žmogaus dvasią į tiesos kontempliavimą. Šio ciklo tikslas – formuoti teisingą krikščionio poziciją šiandienos pasaulyje bei spręsti šių laikų žmogui itin aktualius tapatybės paieškų klausimus. Nagrinėdami įvairias aktualias temas, lektoriai ieškos atsakymų į šiandien tikinčiam žmogui iškylančius klausimus, skatindami kasdieniniame gyvenime puoselėti glaudų ryšį tarp tikėjimo ir proto.
Vasario 28 d. po 18.00 šv. Mišių drauge su Gailestingumo šventovės rektoriumi kun. mgr. Povilu NARIJAUSKU prisiliesime prie Dievo gailestingumo versmės.
Susitikimai vyksta trečiadieniais po vakaro šv. Mišių Palangos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.
Susitikimų-katechezių ciklas rengiamas Lietuvos Katalikų Religinės Šalpos Fondo ir privačių rėmėjų lėšomis. Nuoširdžiai dėkojame geradariams už galimybę nagrinėti šiomis dienomis itin aktualius klausimus.

Vasario 21 d. – katechetinis susitikimas su kun. Aldonu Gudaičiu, SJ

Vasario 21 d. po 18.00 šv. Mišių Tėvas Aldonas GUDAITIS katechezėje nagrinės, kaip atskirti dvasias.

Grabnyčių, Šv. Blažiejaus ir Šv. Agotos minėjimai

Vasario 2 d. – Kristaus paaukojimas (Grabnyčios)

Visų Šv. Mišių metu bus šventinamos žvakės. Taip pat vasario 2 d. – Pašvęstojo gyvenimo diena, kurią esame kviečiami maldoje prisiminti brolius ir seses vienuolius, melsti naujų pašaukimų.

Vasario 3 d. – Šv. Blažiejus kankinys

Ryto (8.00 val.) ir vakaro (18.00 val.) Šv. Mišių metu laiminsime tikinčiuosius Šv. Blažiejaus žvakėmis, kuri naudojama kaip sakramentalija per gerklės, kvėpavimo susirgimus.

Vasario 5 d. – Šv. Agota kankinė

Visų Šv. Mišių metu šventinsime Agotos duoną, kuri naudojama kaip sakramentalija. Šv. Agota gyveno III a. Katanijoje (Pietų Italija, Sicilija). Dėl skaistybės nukankinta valdant imperatoriui Decijui (249–251).Kadangi buvo sudeginta, šv. Agotos duona ir šventintas vanduo – tai priemonės prieš gaisrą, šaukiantis šventosios užtarimo.

Naujųjų metų pamaldų tvarka

Gruodžio 31 d. – Naujųjų Metų išvakarės

18.00 val. – Padėkos šv. Mišios už praėjusius metus.

Sausio 1 d. – Švč. M. Marija Dievo Gimdytoja

12.00 ir 18.00 val. – šv. Mišios, kuriose ypatingai prašysime taikos visame pasaulyje. 8.00 val. Šv. Mišių nebus.

Sausio 6 d. – Viešpaties Apreiškimas (Trys Karaliai)

Šv. Mišios 8.00, 12.00 ir 18.00 val.
per kurias bus šventinama kreida.