Kiekvienais metais, gegužės mėn. vyksta Telšių Vyskupijos patarnautojų-ministrantų susitikimo diena. Šiais metais Telšių Vyskupijos patarnautojai iš visos Žemaitijos, vienos dienos stovyklai-susitikimui atvyko į Palangos parapiją.
   Patarnautojų užimtumu rūpinosi Telšių Kunigų Seminarijos klierikai ir vadovybė. Po registracijos, grupėse vyko teminiai užsiėmimai. Patarnautojai mokėsi liturginių apeigų, gražaus Dievo Žodžio skaitymo, dalyvavo religinėje viktorinoje bei kituose įdomiuose.
   13.00 val. iš parapijos kiemo pajudėjo didžiulė procesiją į bažnyčią Šv. Mišių aukai. Procesijoje dalyvavo visi patarnautojai, klierikai, seminarijos vadovybė bei Telšių Vyskupijos Vyskupai – Vyskupas Ordinaras Jonas Boruta SJ ir Vyskupas Augzilijaras Linas Vodopjanovas OFM.  Po Šv. Mišių visi grįžę į parapijos kiemą, po bendros maldos, parapijos namų parkelyje dalyvavo šventinėje agapėje, kurią paruošė ir dovanojo Palangos parapijos tikintieji.
   Gegužės mėn. skirtas mūsų Dangiškosios Motinos Marijos garbei. Todėl po agapės visi stovyklos dalyviai aplankė Palangos Liurdo Dievo Motiną, prie kurios meldėsi Litanijos žodžiais.
   Viešpaties dovanota šilta pavasario diena suteikė galimybę patarnautajams iš tolimiausių Vyskupijos kampelių aplankyti ir botanikos parką ir miestą ir, žinomą, mūsų nuostabią Baltijos jūrą.