Kasmet paskutinį rugsėjo sekmadienį Palangos parapijoje vyksta maldos akcija – Saugokime ir gerbkime vieni kitus kelyje. Ši diena skirta tam, kad prisimintume, atkreiptume dėmesį ir būtume dėmesingesni vieni kitiems keliaujant. Atsargumas, pagarba vienas kitam ir išmintingumas padeda išvengti skaudžių nelaimių ir netekčių, dėl kurių kasmet vis daugiau žmonių praranda savo brangius ir artimus žmones. Paskutinį rugsėjo sekmadienį maldoje prisimename visus tragiškai žuvusius kelyje ir keliaujant, meldžiame kad mes, mūsų brangūs artimieji ir visi žmonės to išvengtų. Šventinamos transporto priemonės (mašinos, dviračiai, motociklai ir net vaikiški vežimėliai), ir tai mums visus metus primina mūsų ryžta saugoti vienas kitą kelyje.

Vairuotojo malda

Gerasis Dieve, suteik man išminties,
Dėmesingumo ir savitvardos vairuoti
Tvarkingai ir saugiai. Pagelbėk gerbti ir nuoširdžiai rūpintis
kitais eismo dalyviais
Ir apsaugok nuo nelaimių, kad sėkmingai
Pasiekčiau kelionės tikslą. AMEN

Akcijos organizatoriai, draugai ir bendraminčiai:
• Palangos parapija;
• Palangos miesto savivaldybė ir bendruomenė;
• Palangos miesto policijos komisariatas;
• JŪS VISI.