Categories: Naujienos ir įvykiai

Saugaus eismo diena (04.06)

Saugaus eismo diena

 Palaimintasis Jonas Paulius II sakė: „Žmogus yra Bažnyčios kelias“.
   Skelbdama Evangeliją ir Jėzų Kristų, Bažnyčia skelbia ir begalinį žmogaus orumą ir garbingumą.  Todėl Bažnyčia su džiaugsmu bendradarbiauja visose iniciatyvose, skatinančiose pagarbą žmogui ir jo gyvybei.
   V-ąjį gavėnios sekmadienį, kai Evangelija kalba apie Jėzų kaip Gyvenimo Viešpatį, taip pat minima ir saugaus eismo diena.  Visų eismo dalyvių atsakingumas, pagarba ir rūpestis vienas kitu padeda išvengti skaudžių įvykių mūsų gyvenimuose.
   Šią dieną 10.00 val. Šv. Mišiose dalyvavo ir Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai. Prasmingas buvo ir pareigūno Dievo Žodžio perskaitymas susirinkusiems tikintiesiems, nes pats Dievo Žodis yra gyvenimas.
   Po Šv. Mišių bažnyčioje, su parapijos jaunimu apie saugų eismą bendravo Palangos miesto policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Ričardas Vinciūnas.  Draugiško pokalbio su jaunimu metu, policijos pareigūnas labai aiškiai pristatė saugaus eismo principus.  Ypač akcentavo tykančius pavojus, kai, atšilus orams, prasideda riedučių, dviračių ir kitų jaunimo transporto priemonių sezonas.  Šiai dienai atminti, jaunimui buvo įteiktos dovanėlės bei lankstinukai apie saugų eismą.

© Vitalijaus Janušonio nuotraukos