Vasario mėnuo parapijoje

Bažnyčios lankymas

Vasario mėn. bažnyčia lankymui atidaryta:

16.00-19.00 (nuo Pirmadienio iki Penktadienio);

8.00-19.00 (Šeštadieni ir Sekmadieni);

Adoracija

Švč. Sakramento Adoracija vyksta ketvirtadieniais 16.00-18.00 val.;

Psalmių malda

Penktadieniais vakaro Šv. Mišių metu kalbame „Dievo tautos liturgines valandas“ – brevijorių;

Vasario 2 d. – Kristaus Paaukojimas (Grabnyčios);

18.00 val. Šv. Mišių metu šventinsime žvakes ir eisime procesiją.

Vasario 3 d. – Šv. Blažiejus kankinys

Ryto (8.00 val.) ir vakaro (18.00 val.) Šv. Mišių metu laiminsime tikinčiuosius Šv. Blažiejaus žvakėmis, kuri naudojama kaip sakramentalija nuo gerklės, kvėpavimo ir kitų susirgimų.  Sakramentalijos parengia žmones priimti savitą sakramentų veikimą ir pašventina įvairius gyvenimo atvejus.

Vasario 5 d. – Šv. Agota kankinė

Ryto (8.00 val.) ir vakaro (18.00 val.) Šv. Mišių metu šventinsime Agotos duoną, kuri naudojama kaip sakramentalija ir apsauga nuo gaisro nelaimės.

Taip pat įmonė „Klaipėdos Duona“ kviečia į duonos palaiminimo ir pasidalinimo šventę (Turgaus g. 6.), kuri vyks 8. 30 – 9. 00 val.

Vasario 10 d. – Pelenų trečiadienis

Šiandien pradedame Gavėnios laikotarpį:

8.00 ir 18.00 val. bus šventinami pelenai, kuriais, susikaupimo ir atgailos ženklan pasibarstysime galvas.

Vasario 16 d. – Lietuvos nepriklausomybės diena

12.00 val. – Šv. Mišios už Tėvynę ir visus mus.