Nauji vargonai Palangos bažnyčioje

Palangos parapijos bažnyčioje nuolat vyksta įvairiausi sakralinės muzikos koncertai. Atvyksta atlikėjai iš įvairiausių pasaulio šalių. Praeitais metais, buvo atskiras sakralinės muzikos koncertas, kurį Palangos tikintiesiems , miesto bendruomenei ir kurorto svečiams padovanojo atlikėjai iš Rusijos. Šiais metais jau derinama galimybė sulaukti svečių su menine programa iš Didžiosios Britanijos. Gaila, kad kartais nebūdavo galimybių suorganizuoti rimtu vargonų muzikos koncertų.
   Šiandien į Palangos parapiją atkeliavo nauji vargonai, kurių montavimo darbai prasidės jau rytoj. Planuojama kad montavimo ir derinimo darbai bus baigti iki Šv. Velykų švenčių, o per Atvelykį planuojamas pirmasis vargonų muzikos koncertas ir naujųjų vargonų pašventinimas.

Keletas akimirkų iš šiandienos darbų: