Palangos parapija, per Telšių Vyskupijos Kurija, gavo Apaštalinės Penitenciarijos Dekreta, pasirašytą 2011m. vasario 19 dieną Kardinolo Fortunato Baldelli, kuriuo Šv. Jurgio koplyčiai, esančiai ant Birutės kalno, suteikiami visuotiniai atlaidai.
   Šiais metais balandžio 27d., švenčiant Šv. Jurgio šventę Palangos mieste, Palangos parapijos tikintieji ir miesto svečiai jau antrus metus rinkosi prie Šv. Jurgio koplyčios Šv. Mišių aukai. Šv. Mišių auką aukojo kun. Sigitas Žilys ir atlaidų vedėjas kun. Mindaugas Šlaustas, šiuo metu dirbantis Skuodo parapijoje. Tradicines Šv. Jurgio giesmes ir nuostabiu savo giedojimu Šv. Mišių metu, tikinčiųjų širdis šildė Palangos folklorinis ansamblis „Mėguva“ bei mūsų miesto svečiai iš Vilniaus ir kitų Lietuvos vietovių.
   Šv. Mišiu auka buvo aukojama už visus susirinkusiuosius, už jų artimuosius ir visą mūsų kraštą, prašant Šv. Jurgio užtarimo ir Dievo palaimos ir mūsų krašto žemdirbiams, kad Viešpats visiems duotų gausų derlių. Po trumpos tylos adoracijos Švč. Sakramentu buvo palaiminti visi susirinkusieji ir visi pasaulio kraštai.