Advento metu:

• Gruodžio 2 d. (šeštadienis) – vakarinėmis Šv. Mišiomis (18.00 val.) pradedame Advento laikotarpį.
  • Advento metu pradedame Kalėdojimą – parapijos lankymą. Tikinčiuosius, norinčius kad kunigas aplankytų jų gatvėje (name) gyvenančius tikinčiuosius, kviečiame registruoti ir lankymo laiką suderinti su raštinėje budinčiu kunigu. Taip pat nuoširdžiai dėkojame už kalėdines aukas, kurias paliekate parapijos raštinėje budinčiam kunigui.
  • Kalėdaičius (Plotkeles) – nuo I Advento sekmadienio (12.03) galima įsigyti parapijos raštinėje.
  • Ketvirtadieniais – nuo 16.00 val. bažnyčioje vyksta Švč. Sakramento adoracija. Adoracijos metu skaitome Šv. Rašto ištraukas o prieš palaiminimą kalbamas Dievo Gailestingumo vainikėlis.
  • Šeštadieniais – vakaro Šv. Mišių metu uždegame advento vainikėlio žvakę.
  • Sekmadieniais – 8.00 val. „Rarotinės“ Šv. Mišios, kurių metu giedamos Švč. M. Marijos valandos dėkojant už mūsų Išganytoją Jėzų Kristų.

Advento kalendorius:

• I Advento sekmadienis (12.03) – visų Šv. Mišių metu bus šventinami Kalėdaičiai – „plotkelės“, kurias tikintieji Kūčių vakarienei galės įsigyti parapijos raštinėje.
  • II Advento sekmadienis (12.10) – Artimo meilės – Caritas sekmadienis:
    • Rinkliava bus skiriama Vyskupijos ir parapijos Caritas veiklai paremti;
    • Šventoriuje bus Maltos ordino savanoriai su kuriais dalinsimės šilta sriuba, bei savo gerumu su pagyvenusiais ir vienišais žmonėmis.
  • Gruodžio 7 d.:
    • Mišiose melsimės minėdami kun. Jub. Liudo Serapino mirties dieną.
  • Kūčių vakarienė (12.24) – kaip ir kasmet, parapijos Caritas ir parapijos kunigai kviečia vienišus tikinčiuosius, kurie neturi galimybės aplankyti savo artimųjų, arba jų artimieji negali grįžti namo, Kučių vakarienei į parapijos namus:
    • 16.00 val. – kviečiame į parapijos namus;
    • Būtų gerai prasinešti į parapijos raštinę iki gruodžio 20 d. apie Jūsų dalyvavimą;
    • Jeigu jūsų kaimynystėje yra vienišų žmonių padrąsinkite ir pakvieskite juos ateiti.

Palaiminto ir džiugaus laukimo Jums!